ibrahimi
25 بهمن 1401 - 18:58

هادی العامری: عملیات‌های مقاومت فلسطین، رژیم صهیونیستی را نابود خواهد کرد

رهبر ائتلاف الفتح عراق با بیان اینکه نهادهای بین‌المللی در قبال جنایات رژیم آل خلیفه در بحرین سکوت کرده‌اند، عملیات‌های مقاومت فلسطین را پایان‌بخش موجودیت رژیم صهیونیستی عنوان کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، هادی العامری رهبر ائتلاف الفتح عراق امروز سه‌شنبه تأکید کرد که ملت بحرین در معرض ظلم رژیم آل خلیفه قرار دارد و نهادهای بین‌المللی و بسیاری از کشورها در قبال این مسئله سکوت کرده‌اند.

شبکه خبری الغدیر به نقل از العامری گزارش داد، ملت بحرین برای رسیدن به پیروزی، هیچ چاره‌ای جز ایستادگی ندارد و دولت بحرین باید در وضعیت خود و تعامل با ملت این کشور بازبینی کند.

وی در بخش دیگر سخنرانی خود که در همایش انقلابیون بحرینی به مناسبت دوازدهمین سالگرد انقلاب این کشور، به مسئله یمن پرداخت و گفت: ائتلاف بین‌المللی و حمایتهای آمریکا، نتوانست اراده و ایستادگی ملت یمن را در هم شکند.

رهبر ائتلاف الفتح با اشاره به اینکه هر کس فکر کند ظلم دوام خواهد داشت، در توهم به سر می‌برد، خاطر نشان کرد: عملیاتهای قهرمانانه مقاومت فلسطین، باعث خواهد شد رژیم صهیونیستی نابود شود. اراده ملت فلسطین پیروز خواهد شد.

العامری هشتم بهمن ماه جاری تأکید کرد، رژیم صهیونیستی و حامیانش، مسئول رخدادهای اخیر هستند؛ زیرا اقدامات فلسطینیان شجاع و عملیاتهای مقاومتی آنان، یک حق طبیعی و مشروع برای ملتی است که خاکش اشغال شده و حقوقش توسط یک رژیم غاصب، نقض شده است.

وی گفت: ما شجاعت ملت فلسطین در مقابله با اسرائیل کینه‌توزرا  تمجید می‌کنیم. ما افتخار می‌کنیم که تحول مهمی در کارهای مقاومت از نظر شیوه و محل [اجرای آن] را شاهد هستیم.

وی با بیان اینکه این مسئله، پیامی است که رژیم صهیونیستی باید آن را درک کند، تصریح کرد: اسرائیل باید بداند که زمان زورگویی به پایان رسیده است و معادله درگیری به سودش نیست. زنده باد، فلسطین. درود و رحمت بر شهدا و ننگ بر رژیم اشغالگران و کسانی که برای عادی‌سازی با آن، له له می‌زنند».

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1038671